Výstava For model 2019

13. 03. 2019 v 8:06 hodin

 

Letadla, lodě, vrtulníky, ponorky, vláčky, závodní auta - to vše na jednom místě. Takový byl 16. ročník výstavy For Model na Výstavišti Flora Olomouc.
Výstava For Model nás opět zavedla do kouzelného světa plného her a fantazie. Každý si mohl během prodejní akce najít to svoje, zastoupena byla skutečně široká škála modelů, hraček i sběratelských předmětů z nejrůznějších oblastí lidské činnosti.
Klienti obdivovali především modelářská část výstavy, která zahrnovala expozice historických bitevních lodí, letadel, ponorek, automobilů, železniční i bojové techniky. Přímo v akci mohli sledovat dálkově ovládané RC nákladní automobily, ale také funkční letadla či vrtulníky a dále lodní modely včetně ponorek v instalovaném bazénku. Klientky zase zaujala kolekce starých kočárků a panenek všech velikostí, včetně panenek vyráběných nejnovějšími technologiemi, které vypadají jako živé.
Sběratelé také představili v pavilonu A své vzácné a bohaté kolekce turistických známek, pohlednic, dále vojenskou i hasičskou výzbroj a výstroj nebo sbírky modelů hradů a zámků.
Klienti se rádi zúčastňují výstavy For Model každý rok, protože je tam vždy něco nového k vidění.