Narozeninová zahradní slavnost

17. 05. 2018 v 11:21 hodin

 


Když se řekne Zahradní slavnost, každý v Domově už ví, že jde o den plný zážitků, radosti a příjemných chvil s rodinou a přáteli. Prostě takový den s velkým ,,D“.
Přípravy na velký den začaly o několik týdnů dříve, kdy musela nejprve vzniknout myšlenka, jak vyzdobit zahradu a okolí Domova a jak zabavit všechny hosty, kteří byli na slavnost pozváni.  Klienti s velkým nadšením vyráběli květinové dekorace, plánovalo se a chystalo občerstvení, zábava a vlastně úplně všechno, aby nikomu nic nechybělo.
Letos byla Zahradní slavnost ještě výjimečnější, než kdy jindy. Náš Domov totiž oslavil již dvacáté výročí svého vzniku a to je přece důvod k nemalé narozeninové oslavě! A co patří k takové oslavě? No přece narozeninový dort! A ten také na slavnosti nechyběl i s dvaceti svíčkami, které toto krásné výročí každému připomněly. Stejně jako sfouknutí svíček se vydařil i celý program, v rámci kterého vystoupila taneční skupina Jahanara Tribal, proběhla ukázka stříhání oveček, nechyběly speciality z grilu a udírny, prodejní výstava výrobků klientů a třešničkou na dortu bylo představení Projektu revitalizace zahrady, kterým tady v Domově teď všichni žijí. A není se čemu divit, vždyť je to domov klientů, místo, kde chtějí žít, trávit svůj čas a hlavně ,,cítit se dobře“.
Děkujeme všem, kteří nás 17. května poctili svou návštěvou a strávili s námi narozeninové odpoledne i přesto, že nám počasí moc nepřálo. Rádi jsme vás všechny viděli a těšíme se zase příště v roce 2019!
 
top