Stanování na zahradě

09. 07. 2020

 Dne 9. 7. 2020 se konalo jako každý rok stanování v areálu zahrady Klíče. Počasí nám přálo, bylo krásně slunečno. K občerstvení se podávaly různé pochutiny, pitný režim byl dodržen, ale gril dostal zabrat nejvíce. Grilovaly se špekáčky, klobásky, sýry, ale také chléb či rohlíky.
Stanů na rozkládání bylo dostatek. Někdo (spíš tedy jenom já) se u rozkládání pěkně zapotil, jiný si jen tak přišel a místo hodinového rozkládání vystřelil stan, který byl rozložen za pár sekund (měla bych se zamyslet) 😊
Všichni jsme si pochutnávali na grilovaných dobrotách, poslechli jsme si a zazpívali si táborové písně za doprovodu kytar a různých hudebních nástrojů, na které hráli skoro všichni. Musím říct, že hraní nám všem šlo.
Nečekaným návštěvníkům (komárům) také děkuji za účast, avšak repelent je po chvíli vyprovodil k sousedům.
Chci poděkovat klientům, kteří se odhodlali spát ve stanu, platí to i pro ty, co postupně odcházeli do svých pohodlných postelí, kde na ně čekala měkká matrace, načechraný polštář a teplá peřina. Těm, co vydrželi do oroseného rána, palec nahoru a pochvala.
Děkuji i zaměstnancům, skvělým parťákům za pomoc v organizaci a za dobře vydařenou akci, protože bez nich by to nebylo ono. Jmenovat jednotlivce nebudu, abych se někoho nedotkla.
Takže: STANOVÁNÍ ZDAR AŤ SE NÁM DAŘÍ DÁL!!! 😊
Zuzka
 
top