Poděkování za finanční dar obci Velký Týnec

20.05.2016 19:05

Klíč centrum sociálních služeb, p.o. obdržel od obce Velký Týnec významný finanční dar ve výši 28 500 Kč pro klienta Denního stacionáře Domino pana Miroslava Dočkala.

Tato finanční částka byla po dohodě s panem Dočkalem využitá k uspořádání třídenního kurzu tkaní na dvoulistém tkalcovském stavu v prostorách denního stacionáře Domino. Pan Dočkal se zdokonalil v technice ručního tkaní a kromě koberce a podsedků na dvoulistém tkalcovském stavu vytvořil i originální lněné prostírání a vlněnou kabelku, které sériová výroba nedokáže vyprodukovat. V této podobě má ruční tkaní i v dnešní době stále svůj význam a přináší radost z vlastní práce i z hotových výrobků. Další část finančního daru byla pro pana Dočkala využitá na nákup materiálu a potřeb pro práci v keramické, dřevařské, textilní, svíčkařské a výtvarné dílně. Díky této finanční podpoře může pan Dočkal rozvíjet své dovednosti a věnovat se činnostem, které ho naplňují.

Jménem pana Dočkala srdečně děkujeme obci Velký Týnec za sponzorský dar a za několikaletou spolupráci a pomoc, které si velmi ceníme.

 

-PD-

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode